23 kwietnia 2020 anulkaolszew

Zdalne spotkanie z autorką książek Panią Katarzyną Ryrych

Witajcie w magicznym świecie książki:)

Spotkanie z autorką książek dla dzieci i młodzieży- Panią Katarzyną Ryrych odbyło się 23 kwietnia w księgarni edukacyjnej w Zawierciu. Chętni  uczniowie i nauczyciele z naszego miasta  spotkali się on line z krakowską pisarką-anglistką  i malarką w jednej osobie. Dzięki temu mogliśmy poznać fascynacje twórcze i pomysły artystki. Uczniowie naszej szkoły chętnie zadawali pytania dotyczące inspiracji, weny do tworzenia kolejnych książek. Zachęcani byli również do podążania na swoimi pasjami, zainteresowaniami literackimi.   Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział zarówno w spotkaniu, jak i konkursie:) Myślę, że zostaliśmy pozytywnie naładowani dobrą energią, a z pewnością potwierdzamy, że czytanie książek  nie musi być i nie jest  nudne, co udowodniło dzisiejsze spotkanie młodych pasjonatów lektury:)

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Przejdź do paska narzędzi