22 czerwca 2018 anulkaolszew

Zakończenie roku szkolnego!

Na zakończenie roku szkolnego uczniowie klasy III wspólnie z Panią Izą i Olą oraz przy wsparciu innych uczniów i nauczycieli przygotowali uroczystą akademię. Występy były przepiękne – zatańczyli dla nas dziewczynki i chłopcy. Piosenka na zakończenie była ….uroczysta i wspaniale zaśpiewana.
Naszą szkołę w tym dniu odwiedzili liczni goście m.in. Pan Prezydent Miasta Zawiercie, który wspólnie z dyrekcją oraz wychowawcą gratulował świadectw z wyróżnieniem.

Gratulujemy wszystkim uczniom wspaniałych świadectw i życzymy wielu sukcesów w przyszłym roku i oczywiście bezpiecznych, wesołych i pełnych wrażeń wakacji.
WRACAJCIE WE WRZEŚNIU SZCZĘŚLIWI I WYPOCZĘCI!

Powspominajmy teraz troszeczkę…..

Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie na nasze SZKOLNE JASEŁKA! Dziękujemy, że jesteście z nami.

Gratulujemy uczniom wspaniałego występu! Jesteśmy z Was dumni!