22 czerwca 2018 anulkaolszew

Zakończenie roku szkolnego!

Na zakończenie roku szkolnego uczniowie klasy III wspólnie z Panią Izą i Olą oraz przy wsparciu innych uczniów i nauczycieli przygotowali uroczystą akademię. Występy były przepiękne – zatańczyli dla nas dziewczynki i chłopcy. Piosenka na zakończenie była ….uroczysta i wspaniale zaśpiewana.
Naszą szkołę w tym dniu odwiedzili liczni goście m.in. Pan Prezydent Miasta Zawiercie, który wspólnie z dyrekcją oraz wychowawcą gratulował świadectw z wyróżnieniem.

Gratulujemy wszystkim uczniom wspaniałych świadectw i życzymy wielu sukcesów w przyszłym roku i oczywiście bezpiecznych, wesołych i pełnych wrażeń wakacji.
WRACAJCIE WE WRZEŚNIU SZCZĘŚLIWI I WYPOCZĘCI!

Powspominajmy teraz troszeczkę…..

W związku z trwającymi upałami oraz zgodnie z wytycznymi Prezydenta Miasta Zawiercie od 11.06.2019 r. do odwołania zajęcia lekcyjne trwające 45 min. zostają skrócone do 30 min. Przerwy śródlekcyjne pozostają bez zmian. Lekcje odbywać się będą wg planu.

Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe termin "Pikniku Rodzinnego" uległ zmianie. Serdecznie zapraszamy dn. 18.06.2019 r. o godz. 16.30.

Zakończenie roku szkolnego 19.06.2019 r.
Jeśli pogoda będzie sprzyjać zakończenie odbędzie się na placu szkolnym
o godzinie 10.00 (dla wszystkich uczniów).
W przypadku deszczowej pogody zakończenie odbędzie się w szkole:
-godz 10.00 klasy I-III
-godz 10.30 klasy IV-VIII