26 marca 2018 anulkaolszew

METODA SENSOPLASTYKI – Zajęcia otwarte dla rodziców!

26 marca w najmłodszej grupie przedszkolnej odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców prowadzone metodą sensoplastyki. Podczas tego typu zajęć używane są wyłącznie naturalne produkty spożywcze, w pełni bezpieczne dla dziecka. Sensoplastyka wpływa na optymalny rozwój całego organizmu, stymulację zmysłów oraz kształtowanie kreatywności. Najważniejsze jest tworzenie, dotykanie, wąchanie, mieszanie…radość, uśmiech i dobra zabawa!

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Zapraszamy na zakończenie roku szkolnego 22.06.2018 r. na godz. 10.00.

Twój głos jest dla nas ważny!
Nasza Szkoła bierze udział w konkursie "Podwórko Talentów Nivea"

Walczymy o piękny plac zabaw dla naszych dzieci.
Głosuj codziennie!

Głosuję na: "Podwórko Nivea" 

Możesz pobrać aplikację PODWÓRKO NIVEA na telefon i głosować codziennie!