1 listopada 2019 anulkaolszew

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty

Dn. 23.10.2019 r. w Katowicach wręczone zostały wyróżnienia dla najlepszych szkół w klasyfikacji ogólnej podsumowującej Wojewódzkie Igrzyska Dzieci o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty za rok szkolny 2018/2019.
Po fantastycznych występach naszych uczniów podczas finałów wojewódzkich w badmintonie, biegach narciarskich i biegach na orientację uplasowaliśmy się na bardzo wysokim, 9 miejscu (na około 500 szkół).
Wyróżnienie i nagrody zostały przekazane na ręce dyrektora szkoły p. Doroty Koziorowskiej i nauczyciela wychowania fizycznego p. Elizy Mikody.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Dzień 30.04.2020 jest dniem wolnym do zajęć dydaktycznych/zdalnego nauczania.
Egzaminy ósmoklasisty 16, 17, 18 czerwca
Szanowni rodzice i uczniowie od poniedziałku 16 marca szkoła zamknięta w budynku nie odbywają się żadne zajęcia. Lekcje prowadzone są zdalnie. Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja 2020. Proszę o śledzenie strony MEN oraz pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.
Dyrektor: Dorota Koziorowska

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją:
Rekrutacja do klas I

Przejdź do paska narzędzi