15 marca 2016 admin

Warsztaty świąteczne

W poniedziałek 14.03.2016r. uczniowie naszej szkoły poczuli prawdziwą magię zbliżających się Świąt Wielkanocnych, a to wszystko za sprawą warsztatów z grupą EtnoJura, która odwiedziła placówkę. Sala gimnastyczna na kilka godzin stała się istną pracownią Króliczka Wielkanocnego, któremu pomagały dzieci z klasy 0, jak również uczniowie klas I-VI. Wszyscy wykonywali przepiękne ozdoby świąteczne z naturalnych materiałów: samodzielnie tworzyli króliczki wielkanocne z brzozy oraz malowały jego drewniane figurki farbami. Ta, jakże ciekawa praca pochłonęła dzieci bez końca.