15 marca 2016 admin

Warsztaty świąteczne

W poniedziałek 14.03.2016r. uczniowie naszej szkoły poczuli prawdziwą magię zbliżających się Świąt Wielkanocnych, a to wszystko za sprawą warsztatów z grupą EtnoJura, która odwiedziła placówkę. Sala gimnastyczna na kilka godzin stała się istną pracownią Króliczka Wielkanocnego, któremu pomagały dzieci z klasy 0, jak również uczniowie klas I-VI. Wszyscy wykonywali przepiękne ozdoby świąteczne z naturalnych materiałów: samodzielnie tworzyli króliczki wielkanocne z brzozy oraz malowały jego drewniane figurki farbami. Ta, jakże ciekawa praca pochłonęła dzieci bez końca.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

"Dobry Start", to program jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny.

Rodziny otrzymają 300 zł na każde dziecko. Świadczenie - bez względu na dochód.
Więcej informacji znajdziesz na: mpips.gov.pl

Wniosek możesz złożyć w MOPS lub elektronicznie na STRONIE
(Wybierz: Profil zaufania on-line, zaloguj się do swojego banku i złóż wniosek znajdź zakładkę "dobry start 300")