25 września 2016 sp11

Teatrzyk pt. „Gdzie uciekło zdrowie?”

Zaczęło się! Nowy rok szkolny ruszył pełną parą, a z nim nauka, nauka, nauka i oczywiście przyjemności. Dnia 12.09.2016r. uczniowie naszej szkoły, a dokładnie oddziały przedszkolne i klasy I-III, uczestniczyły w niebanalnym teatrzyku pt. „Gdzie uciekło zdrowie?” Czego się dowiedzieliśmy? Hmm … wszystkiego co jest nam niezbędne, żeby jak najlepiej dbać o nasze zdrowie!

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Dzień 30.04.2020 jest dniem wolnym do zajęć dydaktycznych/zdalnego nauczania.
Egzaminy ósmoklasisty 16, 17, 18 czerwca
Szanowni rodzice i uczniowie od poniedziałku 16 marca szkoła zamknięta w budynku nie odbywają się żadne zajęcia. Lekcje prowadzone są zdalnie. Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja 2020. Proszę o śledzenie strony MEN oraz pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.
Dyrektor: Dorota Koziorowska

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją:
Rekrutacja do klas I

Przejdź do paska narzędzi