31 stycznia 2016 admin

Szkolne Biuro Podróży – kolejne spotkanie

Dn. 30.01.2016r., już po raz kolejny, odbyło się spotkanie Szkolnego Biura Podróży. Z dobrze zaplanowanego wyjazdu na lodowisko (…i do pizzerii) niestety nic nie wyszło – warunki atmosferyczne nie sprzyjały jeździe na łyżwach.
Były nudy? Oczywiście, że nie!
Członkowie SBP tym razem bawili się na sali gimnastycznej. Zaproponowane nowe gry spowodowały, iż czas spotkania minął niepostrzeżenie. Dzieci miło i aktywnie spędziły sobotnie przedpołudnie.