W naszej świetlicy szkolnej dzieje się! 🙂

Głównym celem zajęć świetlicowych jest opieka i zagospodarowanie wolnego czasu ucznia przebywającego na świetlicy.

Nasi wychowawcy cele te realizują poprzez:

prowadzenie pracy dydaktycznej mającej na celu podniesienie wyników edukacyjnych uczniów (odrabianie zadań domowych, przygotowywanie się do lekcji, pomoc uczniom słabszym, rozwijanie zainteresowań);
prowadzenie zajęć ruchowych mających na celu podniesienie sprawności ruchowej uczniów;
-prowadzenie zajęć rekreacyjnych i relaksacyjnych w celu odpoczynku po wysiłku intelektualnym oraz wyciszenia negatywnej energii;
-prowadzenie zajęć plastycznych i technicznych mających na celu rozwijanie sprawności manualnej, zdolności i skrywanych talentów;

-współpracę z nauczycielami, wychowawcami klas i rodzicami w celu dostosowania zajęć do potrzeb wychowanków.

Zapraszamy  do Galerii!

Dzień 30.04.2020 jest dniem wolnym do zajęć dydaktycznych/zdalnego nauczania.
Egzaminy ósmoklasisty 16, 17, 18 czerwca
Szanowni rodzice i uczniowie od poniedziałku 16 marca szkoła zamknięta w budynku nie odbywają się żadne zajęcia. Lekcje prowadzone są zdalnie. Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja 2020. Proszę o śledzenie strony MEN oraz pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.
Dyrektor: Dorota Koziorowska

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją:
Rekrutacja do klas I