W naszej świetlicy szkolnej dzieje się! 🙂

Głównym celem zajęć świetlicowych jest opieka i zagospodarowanie wolnego czasu ucznia przebywającego na świetlicy.

Nasi wychowawcy cele te realizują poprzez:

prowadzenie pracy dydaktycznej mającej na celu podniesienie wyników edukacyjnych uczniów (odrabianie zadań domowych, przygotowywanie się do lekcji, pomoc uczniom słabszym, rozwijanie zainteresowań);
prowadzenie zajęć ruchowych mających na celu podniesienie sprawności ruchowej uczniów;
-prowadzenie zajęć rekreacyjnych i relaksacyjnych w celu odpoczynku po wysiłku intelektualnym oraz wyciszenia negatywnej energii;
-prowadzenie zajęć plastycznych i technicznych mających na celu rozwijanie sprawności manualnej, zdolności i skrywanych talentów;

-współpracę z nauczycielami, wychowawcami klas i rodzicami w celu dostosowania zajęć do potrzeb wychowanków.

Zapraszamy  do Galerii!

W związku z trwającymi upałami oraz zgodnie z wytycznymi Prezydenta Miasta Zawiercie od 11.06.2019 r. do odwołania zajęcia lekcyjne trwające 45 min. zostają skrócone do 30 min. Przerwy śródlekcyjne pozostają bez zmian. Lekcje odbywać się będą wg planu.

Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe termin "Pikniku Rodzinnego" uległ zmianie. Serdecznie zapraszamy dn. 18.06.2019 r. o godz. 16.30.

Zakończenie roku szkolnego 19.06.2019 r.
Jeśli pogoda będzie sprzyjać zakończenie odbędzie się na placu szkolnym
o godzinie 10.00 (dla wszystkich uczniów).
W przypadku deszczowej pogody zakończenie odbędzie się w szkole:
-godz 10.00 klasy I-III
-godz 10.30 klasy IV-VIII