Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu, każdą środę  przez panią Danutę Cyran. Działalność koła ma na celu rozwijanie zainteresowań plastycznych, pobudzanie wyobraźni, doskonalenie umiejętności dostarczania wrażeń estetycznych, poznawanie różnorodnych technik. Pomysłów na zajęcia dostarczają również sami uczniowie. Inspiracją do zajęć jest otaczający świat, zmieniający się wraz z porami roku, wydarzeniami szkolnymi, uroczystościami. Dzieci wykonują różnorodne prace płaskie, półprzestrzenne i przestrzenne przy wykorzystaniu rozmaitych materiałów. Nauczyciel na zajęciach stosuje różne techniki np. malowanie farbami, rysowanie i kolorowanie pastelami, kredkami świecowymi. Często stosowaną techniką jest origami, która daje możliwość tworzenia ciekawych form. Powstałe prace służą dekorowaniu świetlicy lub innych miejsc w szkole.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe :