W naszej szkole w każdy poniedziałek o godzinie 12.40 – 13.25 odbywają się zajęcia plastyczne. Kółko dla klasy pierwszej i drugiej prowadzone jest przez panią Annę Figiel, a dla klas trzecich przez panią Annę Miłoch. Na kółkach plastycznych zmieniamy się w prawdziwych artystów. Pracujemy różnymi technikami, wykorzystując różnorodne materiały. Dzięki temu rozwijamy nasze umiejętności manualne, ćwiczymy motorykę dłoni, percepcję wzrokową. Ćwiczenia plastyczne wyciszają, uczą skupienia uwagi oraz cierpliwości. Zajęcia te są doskonała okazją do twórczej pracy w grupie, rozwijania dziecięcych talentów oraz budowania zainteresowania plastyką i sztuką.