Koło informatyczne prowadzi mgr Anna Bakalarczyk. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 7.15 oraz 8.00. Na zajęciach uczniowie poznają nowe programy, tworzą animację oraz uczą się jak korzystać z zasobów internetu. One Drive to przyjaciel uczniów w Naszej Szkole. Gry ciekawią dziś wszystkich dlatego uczymy się programować by sami je tworzyć…..

Ucz się programować!

Dla klasy 1

Dla klasy 2

W związku z trwającymi upałami oraz zgodnie z wytycznymi Prezydenta Miasta Zawiercie od 11.06.2019 r. do odwołania zajęcia lekcyjne trwające 45 min. zostają skrócone do 30 min. Przerwy śródlekcyjne pozostają bez zmian. Lekcje odbywać się będą wg planu.

Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe termin "Pikniku Rodzinnego" uległ zmianie. Serdecznie zapraszamy dn. 18.06.2019 r. o godz. 16.30.

Zakończenie roku szkolnego 19.06.2019 r.
Jeśli pogoda będzie sprzyjać zakończenie odbędzie się na placu szkolnym
o godzinie 10.00 (dla wszystkich uczniów).
W przypadku deszczowej pogody zakończenie odbędzie się w szkole:
-godz 10.00 klasy I-III
-godz 10.30 klasy IV-VIII