KLASY I-III

Termin : piątek 12.40 – 13.25 sala gimnastyczna

Prowadzące: Aleksandra Świtała i Marzena Grzesiak

Taniec towarzyszy człowiekowi od początku jego istnienia i jest jedną z najstarszych form sztuki i działalności ludzkiej. Zawsze był, jest i będzie jednym ze sposobów przeżywania i przekazywania emocji oraz okazją do wspólnej zabawy. Właśnie te wartości są dla nas najważniejsze i nimi kierujemy się podczas cotygodniowych treningów. Uczestniczki zajęć – początkujące cheerleaderki – z zapałem uczą się kroków, interpretacji muzyki, rytmicznego poruszania się, synchronizacji, współpracy, tańca z szarfami, nowych układów tanecznych i wielu innych rzeczy, a wszystko to w miłej atmosferze połączonej ze świetną zabawą.