14 grudnia 2016 sp11

Stypendiada Wczesnoszkolna dla klas II

Nasi uczniowie klas II po raz pierwszy wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym: Stypendiada Wczesnoszkolna dla klas II. W tegorocznej edycji zmagaliśmy się w konkursach: czytelniczym „Abecadło”, matematycznym „Plusik”, plastycznym „Plastuś”. Przez miesiąc dzielnie i ambitnie przygotowywaliśmy się do konkursów, czytaliśmy, dodawaliśmy, odejmowaliśmy…aż stypendiady nadszedł czas. Do konkursu czytelniczego przystąpiło 4 odważnych i zaczytanych uczniów, z konkursem matematycznym zmierzyło się 15 śmiałków, natomiast prace plastyczne wykonało 6 osób. Było ciężko ale mamy to za sobą. Wszystko zostało wysłane i teraz czekamy na wyniki. Wychowawcy serdecznie gratulują wszystkim odważnym oraz dziękują za zaangażowanie. Zapraszamy pozostałych uczniów do kolejnej edycji.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

"Dobry Start", to program jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny.

Rodziny otrzymają 300 zł na każde dziecko. Świadczenie - bez względu na dochód.
Więcej informacji znajdziesz na: mpips.gov.pl

Wniosek możesz złożyć w MOPS lub elektronicznie na STRONIE
(Wybierz: Profil zaufania on-line, zaloguj się do swojego banku i złóż wniosek znajdź zakładkę "dobry start 300")