14 grudnia 2016 sp11

Stypendiada Wczesnoszkolna dla klas II

Nasi uczniowie klas II po raz pierwszy wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym: Stypendiada Wczesnoszkolna dla klas II. W tegorocznej edycji zmagaliśmy się w konkursach: czytelniczym „Abecadło”, matematycznym „Plusik”, plastycznym „Plastuś”. Przez miesiąc dzielnie i ambitnie przygotowywaliśmy się do konkursów, czytaliśmy, dodawaliśmy, odejmowaliśmy…aż stypendiady nadszedł czas. Do konkursu czytelniczego przystąpiło 4 odważnych i zaczytanych uczniów, z konkursem matematycznym zmierzyło się 15 śmiałków, natomiast prace plastyczne wykonało 6 osób. Było ciężko ale mamy to za sobą. Wszystko zostało wysłane i teraz czekamy na wyniki. Wychowawcy serdecznie gratulują wszystkim odważnym oraz dziękują za zaangażowanie. Zapraszamy pozostałych uczniów do kolejnej edycji.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe :