Zapraszamy do zapoznania się z następującą dokumentacją:

POBIERZ  Zasady przyjęć do klas I w roku szkolnym 2019/2020.

POBIERZ  Oświadczenie o miejscu zamieszkania.

POBIERZ  Potwierdzenie woli zapisu dziecka do klasy I.

POBIERZ  Zgłoszenie dziecka do klasy I  Szkoły Podstawowej nr 11 w Zawierciu zamieszkałego w obwodzie szkoły na rok 2019/2020.

POBIERZ  Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I Szkoły Podstawowej nr 11 w  Zawierciu zamieszkałego poza obwodem szkoły na rok 2019/2020.

POBIERZ Zarządzenie Prezydenta Miasta Zawiercie w sprawie przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

POBIERZ Zarządzenie Prezydenta Miasta Zawiercie w sprawie kryteriów branych pod uwagę w postępowania rekrutacyjnego.

W związku z trwającymi upałami oraz zgodnie z wytycznymi Prezydenta Miasta Zawiercie od 11.06.2019 r. do odwołania zajęcia lekcyjne trwające 45 min. zostają skrócone do 30 min. Przerwy śródlekcyjne pozostają bez zmian. Lekcje odbywać się będą wg planu.

Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe termin "Pikniku Rodzinnego" uległ zmianie. Serdecznie zapraszamy dn. 18.06.2019 r. o godz. 16.30.

Zakończenie roku szkolnego 19.06.2019 r.
Jeśli pogoda będzie sprzyjać zakończenie odbędzie się na placu szkolnym
o godzinie 10.00 (dla wszystkich uczniów).
W przypadku deszczowej pogody zakończenie odbędzie się w szkole:
-godz 10.00 klasy I-III
-godz 10.30 klasy IV-VIII