16 września 2017 anulkaolszew

SPRZĄTANIE ŚWIATA

15.09.2017 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Akcji Sprzątanie świata. Wspólna lekcja poszanowania środowiska to super okazja do pracy wychowawczej. Edukacja odpadowa nie jest obca naszym dzieciom. Dzisiaj miały możliwość podzielenia się informacjami o ochronie środowiska, możliwościach ograniczenia odpadów a także recyklingu.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:


Zakończenie roku szkolnego 19.06.2019 r. Msza o godz 9.00.
Jeśli pogoda będzie sprzyjać zakończenie odbędzie się na placu szkolnym
o godzinie 10.00 (dla wszystkich uczniów).
W przypadku deszczowej pogody zakończenie odbędzie się w szkole:
-godz 10.00 klasy I-III
-godz 10.30 klasy IV-VIII

Przejdź do paska narzędzi