16 września 2017 anulkaolszew

SPRZĄTANIE ŚWIATA

15.09.2017 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Akcji Sprzątanie świata. Wspólna lekcja poszanowania środowiska to super okazja do pracy wychowawczej. Edukacja odpadowa nie jest obca naszym dzieciom. Dzisiaj miały możliwość podzielenia się informacjami o ochronie środowiska, możliwościach ograniczenia odpadów a także recyklingu.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Dzień 30.04.2020 jest dniem wolnym do zajęć dydaktycznych/zdalnego nauczania.
Egzaminy ósmoklasisty 16, 17, 18 czerwca
Szanowni rodzice i uczniowie od poniedziałku 16 marca szkoła zamknięta w budynku nie odbywają się żadne zajęcia. Lekcje prowadzone są zdalnie. Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja 2020. Proszę o śledzenie strony MEN oraz pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.
Dyrektor: Dorota Koziorowska

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją:
Rekrutacja do klas I

Przejdź do paska narzędzi