26 września 2017 anulkaolszew

Spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem

W dniu 26 września w SP nr 5 odbyło się spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem, autorem książki „Cukierku, Ty Łobuzie!” W tym spotkaniu brali udział nasi uczniowie klas 1-3. Po interesującym spotkaniu autor podpisał książki. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni i na pewno przeczytamy zakupione książeczki.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Dzień 30.04.2020 jest dniem wolnym do zajęć dydaktycznych/zdalnego nauczania.
Egzaminy ósmoklasisty 16, 17, 18 czerwca
Szanowni rodzice i uczniowie od poniedziałku 16 marca szkoła zamknięta w budynku nie odbywają się żadne zajęcia. Lekcje prowadzone są zdalnie. Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja 2020. Proszę o śledzenie strony MEN oraz pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.
Dyrektor: Dorota Koziorowska

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją:
Rekrutacja do klas I

Przejdź do paska narzędzi