Nabór do Szkoły

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 11 w Zawierciu zgodnie z zarządzeniem Nr 980/2021 i Nr 982/2021 Prezydenta Miasta w Zawierciu informuje o rozpoczęciu zapisów dzieci do przedszkola oraz do klasy pierwszej w roku szkolnym 2021/2022.

Terminy rekrutacji
Rekrutacja dla dzieci zamieszkałych na terenie Miasta Zawiercie, ubiegających się po raz pierwszy do samorządowego przedszkola, lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej rozpocznie się 22 lutego 2021 r.

Rekrutacja dla dzieci zamieszkałych na terenie Miasta Zawiercie, ubiegających się o przyjęcie do klasy I w szkole podstawowej rozpocznie się 22 lutego 2021 r.

Wzór wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego/klasy I w szkole podstawowej dostępny jest w szkole podstawowej w formie papierowej lub poniżej w formie elektronicznej.

Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz uzupelniającego zawarte w: Zarządzeniu Przezydenta Miasta Zawiercie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szkoły.

Zapraszamy na filmik o SP11!