Druga i trzecia odznaka "Wyzwania Teodora"

2021-10-28

W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Wyzwania Teodora" uczniowie naszj szkoły od jakiegoś czasu zdobywają odznaki na świetlicy szkolnej. Na chwilę obecną są już w posiadaniu trzech takich odznak.

Jesteście ciekawi co trzeba zrobić, aby stać się posiadaczem takiej odznaki?

Pierwszą uczniowie zdobyli za wykonanie eksperymentu: "Małego chemika", drugą otrzymali za "Sprawności podróżnika". Dzieci stworzyły na świetlicy wachlarz japoński, poznały jego historię oraz dowiedziały się wielu ciekawostek o tym kraju. Trzecią odznakę uczniowie otrzymali za: "Ratownika medycznego" biorąc udział w zajęciach z pierwszej pomocy z Panem Michałem.

Chcesz również dowiedzieć się w jaki sposób wachlarz przywędrował z Azji do Europy lub jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy? Przyjdź do świetlicy i przyłącz się do zajęć! ZAPRASZAMY!