Dzień Bezpiecznego Internetu 9 lutego 2021

2021-02-08

"Dzień Bezpiecznego Internetu" świętujemy zgodnie z hasłem przewodnim "Działajmy razem". Część naszych uczniów ten dzień świętować będzie w szkole tzn. kasy I-III, a część zdalnie tzn. uczniowie klas IV-VIII.

Zachęcamy wszystkich uczniów do obejrzenia ciekawych filmików z serii "Owce w sieci" oraz "3..2..1..Internet" oraz do zapoznania się z gazetką, materiałami edukacyjnymi przygotowanymi dla Was na tą okazję następnie do wypełnienia Quizu konkursowego, który będzie można rozwiązać o godzinie 11.20.

Quiz będzie można rozwiązać wpisując adres strony joinmyquiz.com, następnie swoje imię nazwisko i klasę oraz kod do Quizu, który pojawi się o 11.20 w Librusie. Dla najleprzych przygotowaliśmy upominki, które będziecie mogli odebrać jak wrócicie do szkoły!

"Bądźcie bezpieczne w sieci drogie dzieci"