Światowy Dzień Pluszowego Misia- przyślij zdjęcie!

Świetlica szkolna przypomina, że już wkrótce, 25 listopada, będziemy obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia. Miękki, puchaty miś to najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu. Każdy z nas ma lub miał takiego ukochanego Misia. Dlatego też mamy dla was propozycję: zróbcie sobie jakieś fajne, zabawne foto ze swoim pluszowym misiaczkiem (wasi rodzice też mogą przysyłać zdjęcia, jeżeli zachowali swojego misia z dzieciństwa) lub wykonajcie  pracę plastyczną płaską lub przestrzenną pt. "Mój miś". Przyślijcie zdjęcia lub pracę na nasz świetlicowy adres e-mailowy:         swietlica.sp11.zawiercie@gmail.com  Zamieścimy je na stronie internetowej szkoły i na Facebooku w dniu 25 listopada. Czekamy! ??