14 lutego 2018 anulkaolszew

Robimy własny różaniec

Różaniec to modlitwa, podczas której poznajemy wydarzenia z życia Pana Jezusa i Jego Matki. Uczymy się też modlitw takich jak: Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga, czy Chwała Ojcu i Synowi. Tę piękną modlitwę różańcową dzieci poznały na lekcjach religii. Zapoznały się z najważniejszymi historiami biblijnymi Nowego Testamentu, sposobem odmawiania tej modlitwy i piosenkami o tej modlitwie. Zaznajomienie się z różańcem było też dzięki rysowaniu różańca oraz samodzielnym wykonaniu go z przyniesionych materiałów takich jak: koraliki, sznureczki, igły i nożyczki. Dzięki pracom plastycznym o tej tematyce uczniowie jeszcze bardziej przybliżyły sobie znaczenie  treści z nim związanych.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe Piknik Rodzinny odbędzie się 18.06.2019 r. godz. 16.30 <\br><\br>Serdecznie zapraszamy.<\br>

Przejdź do paska narzędzi