3 października 2016 sp11

Przedszkolaki w OSP Marciszów

Nie ma zdjęć w tej galerii.

Dnia 30 września 2016r. najmłodsi podopieczni Szkoły Podstawowej nr 11 w Zawierciu-  3-4 latki oraz klasa „0” odwiedzili zaprzyjaźnioną Ochotniczą Straż Pożarną w Marciszowie. Dzieci poznawały zawód strażaka, oglądały strój strażacki oraz akcesoria, które są niezbędne w tej niebezpiecznej pracy. Zwiedzali również Izbę Pamięci, w której było mnóstwo pucharów oraz zdjęć. Najlepszą atrakcją dla dzieci  było oglądanie od środka wozu strażackiego.

Dziękujemy za poświęcony czas oraz za przekazanie niezbędnej wiedzy na temat pracy strażaka.