21 października 2016 sp11

Projekt edukacyjny „Pan Sprzątalski”

Klasy I-III biorą udział w projekcie edukacyjnym „Pan Sprzątalski”. Organizatorem jest Biosystem Organizacja Odzysku Opakowań SA. Sympatyczna, bajkowa postać Pana Sprzątalskiego, w trakcie zajęć wyjaśni dzieciom zasady postępowania z odpadami i pomoże zrozumieć konieczność selektywnego pozbywania się odpadów.Dzieci dowiedzą się, że domowym śmieciom można zapewnić dalszy cykl życia. Wystarczy włączyć „Eco Wyobraźnię” i zacząć segregować odpady nadające się do recyklingu. Pomogą nam w tym zeszyty ćwiczeń, które otrzymało każde dziecko oraz tablica magnetyczna. Koordynatorami projektu są wychowawcy klas I-III.