25 września 2016 sp11

„Prażonki z profilaktyką”

W sobotę, dnia 24.09.2016r., uczniowie naszej szkoły wyruszyli do zaprzyjaźnionej SP5, by wziąć udział w zabawie sportowo-profilaktycznej pt. „Prażonki z profilaktyką” organizowanej przez Pełnomocnika Prezydenta Miasta Zawiercie ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii. Jak zawsze świetne humory i wola walki nie opuszczały naszej młodzieży.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Dzień 30.04.2020 jest dniem wolnym do zajęć dydaktycznych/zdalnego nauczania.
Egzaminy ósmoklasisty 16, 17, 18 czerwca
Szanowni rodzice i uczniowie od poniedziałku 16 marca szkoła zamknięta w budynku nie odbywają się żadne zajęcia. Lekcje prowadzone są zdalnie. Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja 2020. Proszę o śledzenie strony MEN oraz pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.
Dyrektor: Dorota Koziorowska

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją:
Rekrutacja do klas I

Przejdź do paska narzędzi