11 maja 2018 anulkaolszew

„Podwórko Talentów Nivea”

Nasz Szkoła bierze udział w konkursie „Podwórko Talentów Nivea”. Zakwalifikowaliśmy się do kolejnego etapu w którym bierze udział tylko 46 szkół. Teraz potrzebujemy Waszej pomocy i Waszych głosów. Wejdź na stronę Podwórko Nivea i wpisz nazwę miejscowości Zawiercie i oddaj głos na Naszą Szkołę.

Głosować można codziennie do 21 czerwca do godz. 16.00.

Oddając swój pierwszy głos zarejestruj się!

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:


W związku z trwającymi upałami oraz zgodnie z wytycznymi Prezydenta Miasta Zawiercie od 11.06.2019 r. do odwołania zajęcia lekcyjne trwające 45 min. zostają skrócone do 30 min. Przerwy śródlekcyjne pozostają bez zmian. Lekcje odbywać się będą wg planu.

Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe termin "Pikniku Rodzinnego" uległ zmianie. Serdecznie zapraszamy dn. 18.06.2019 r. o godz. 16.30.


Zakończenie roku szkolnego 19.06.2019 r.
Jeśli pogoda będzie sprzyjać zakończenie odbędzie się na placu szkolnym
o godzinie 10.00 (dla wszystkich uczniów).
W przypadku deszczowej pogody zakończenie odbędzie się w szkole:
-godz 10.00 klasy I-III
-godz 10.30 klasy IV-VIII

Przejdź do paska narzędzi