23 maja 2016 admin

Piknik Rodzinny

W sobotę 21.05.2016r. odbył się w naszej szkole kolejny już, jubileuszowy, X Piknik Rodzinny. Tegorocznej imprezie, która integruje całą marciszowską społeczność, przewodziło hasło „MAMO, TATO BAW SIĘ Z NAMI”.
Atrakcji było dużo: różnorodne występy dzieci (tańce, śpiewy, przedstawienia), zabawy sportowe, zabawy naukowo-badawcze, konkurs rysowania na asfalcie, kącik fryzur oraz malowania twarzy, kawiarenka, grill.
Niewątpliwymi niespodzianką naszego Pikniku były: pokaz układania kostki Rubika zaprezentowany przez Przemysława „Dżodżo” Drozdowicza oraz nauka układania kubeczków na czas SPEED STACKS (możliwa dzięki Polskiemu Towarzystwu Kulturalnemu).
Piękna pogoda, miłe towarzystwo, dobre jedzenie, wspaniałe atrakcje – czego można chcieć więcej?!
Nasza impreza nie odbyłaby się, gdyby nie wsparcie przyjaciół szkoły: Aluron Sp. z o.o

Pawilon Handlowy Mini-Max

p. Patrycja Rogoń i firma Provident

p. Katarzyna Bugaj

p. Marek Wójcik

FHU „Sengam”

p. Agnieszka i Andrzej Wykurz”

Salon fryzjersko-kosmetyczny p. Edyty Sikory

Centrum Inicjatyw Lokalnych

Park Wodny „Jura”

Ochotnicza Straż Pożarna z Marciszowa

rodzice uczniów SP 11

DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy do fotorelacji zamieszczonej w galerii.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe :