30 maja 2018 anulkaolszew

PIKNIK RODZINNY!

Dnia 30.05.2018 r. odbył się PIKNIK RODZINNY w Naszej Szkole.

Tego dnia pogoda była zmienna, dreszczyk troszkę postraszył ale o 16.30 słoneczko dla nas zaświeciło!
Atrakcji na pikniku było wiele: dmuchane zamki, foto-budka, tańczące cheerleaderki, karaoke, zumba,  malowanie twarzy, warkoczyki, zimne napoje i przekąski. Teatrzyk w wykonaniu rodziców był rewelacyjny. Występy uczniów wspaniałe. Specjalnie dla wszystkich zaśpiewała też Pani Danusia oraz nasi uczniowie. Balonik był dla każdego. Wszyscy bawili się wyśmienicie – na pikniku było wesoło i kolorowo. Dziękujemy strażakom oraz Wszystkim, wszystkim, wszystkim za pomoc w organizacji pikniku!

Dziękujemy za przybycie!

Piknik się udał dzięki WAM  KOCHANI!

A teraz czas powspominać troszeczkę…..

Więcej zdjęć możesz zobaczyć na Facebooku

 

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe Piknik Rodzinny odbędzie się 18.06.2019 r. godz. 16.30 <\br><\br>Serdecznie zapraszamy.<\br>

Przejdź do paska narzędzi