29 października 2015 admin

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka jest to ważne święto, które na stałe gości w naszym kalendarzu imprez. W tym roku przypadło na dzień 29.10.2015r.
Był to pierwszy tak ważny występ najmłodszych dzieci, które zaczęły uczęszczać do naszego przedszkola. Z ogromnym zapałem przez wiele dni uczyły się piosenek i wierszy. Był to dla nich duży, ale miły wysiłek. Przedszkolaki poradziły sobie ze wszystkim wspaniale, czego efekty mogli podziwiać zaproszeni Rodzice, Dziadkowie oraz Dyrektor szkoły.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania zaproszonych gości oraz samych pasowanych. Następnie była część artystyczna podczas której dzieci prezentowały swoje wiersze i piosenki. Nie zabrakło również tańców oraz różnorodnych instrumentów muzycznych. Ciekawym punktem uroczystości był egzamin dla rodziców i dzieci, który przeprowadził nauczyciel. Wszyscy poradzili sobie wyśmienicie. Po skończonym występie Dyrektor szkoły p. Dorota Koziorowska dokonała uroczystego pasowania – przygotowanym specjalnie „zaczarowanym” ołówkiem. Każdy przedszkolak na pamiątkę otrzymał dyplom oraz mały upominek.
Po tych wszystkich wrażeniach mali aktorzy i przybyli goście zostali zaproszeni na poczęstunek.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Informyjemy, że strajk trwa nadal. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, informacje pojawią się na stronie internetowej i fanpage'u. Opiekę nad dziećmi sprawuje jedynie dyrektor szkoły.
Informacje dla rodziców..

Przejdź do paska narzędzi