19 września 2017 anulkaolszew

Oferta zajęć dodatkowy z wychowania fizycznego

DRODZY RODZICE!

Nauczyciele wychowania fizycznego chcąc dobrze przygotować ofertę zajęć do wyboru w roku szkolnym 2017/2018 przeprowadzili wśród uczniów klas IV-VII badanie ankietowe.

W związku z powyższym uczniowie poszczególnych klas zadecydowali, iż zajęcia do wyboru będą realizowane w formie zajęć klasowo-lekcyjnych, a tematyka będzie zgodna z ich zainteresowaniami.

Dzieci na pytanie: Jaki sposób realizacji zajęć wychowania fizycznego wybierasz? (możesz wybrać tylko jedną opcję) wybrały odpowiedź: cała grupa ćwiczących (klasa) wspólnie decyduje, jakie formy zajęć ruchowych do wyboru chce uprawiać (zajęcia sportowe, zajęcia sprawnościowo-zdrowotne, zajęcia taneczne, aktywną turystykę)  na 1 z 4 godzin wf.

Zajęcia do wyboru będą realizowane przez cały rok szkolny 2017/2018, w wymiarze 1 godzina lekcyjna tygodniowo.

Uczniowie wybrali następujące formy aktywności ruchowej:

Kl. IV – gry i zabawy ruchowe, mini piłka siatkowa;

Kl. V dziewczęta – gry i zabawy ruchowe, mini piłka siatkowa, badminton;

Kl. V chłopcy – mini piłka nożna, gry i zabawy ruchowe, mini piłka siatkowa, narciarstwo biegowe;

Kl. VI dziewczęta – gry i zabawy ruchowe, mini piłka siatkowa, badminton, narciarstwo biegowe;

Kl. VI chłopcy – mini piłka nożna, gry i zabawy ruchowe, mini piłka siatkowa;

Kl. VII – gry i zabawy ruchowe, mini piłka siatkowa, mini piłka koszykowa.

W przypadku zastrzeżeń co do wyborów dokonanych przez Państwa dzieci, prosimy o kontakt w ciągu 7 dni od ogłoszenia komunikatu.

Dzień 30.04.2020 jest dniem wolnym do zajęć dydaktycznych/zdalnego nauczania.
Egzaminy ósmoklasisty 16, 17, 18 czerwca
Szanowni rodzice i uczniowie od poniedziałku 16 marca szkoła zamknięta w budynku nie odbywają się żadne zajęcia. Lekcje prowadzone są zdalnie. Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja 2020. Proszę o śledzenie strony MEN oraz pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.
Dyrektor: Dorota Koziorowska

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją:
Rekrutacja do klas I