28 maja 2019 sp11

Nasi uczniowie ponownie z sukcesem podczas finału wojewódzkiego!

Po raz trzeci, w tym roku szkolnym, reprezentacja naszej szkoły brała udział w finale wojewódzkim. Tym razem były to biegi na orientację. Podczas zawodów odbywających się w Mikołowie nasza drużyna w składzie: Kacper Dworak, Kamil Popczyk, Bartosz Pustuł i Wiktor Urbańczyk wywalczyła 3 miejsce!!! Warto nadmienić, iż Kacper uzyskał najlepszy czas zawodów.

Drużyna dziewcząt (Angelika Seweryn, Ewa Socha, Amelia Zabój i Katarzyna Paliga) również uplasowała się bardzo wysoko zajmując 5 miejsce.

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY!!! Jesteśmy z Was dumni.

Dzień 30.04.2020 jest dniem wolnym do zajęć dydaktycznych/zdalnego nauczania.
Egzaminy ósmoklasisty 16, 17, 18 czerwca
Szanowni rodzice i uczniowie od poniedziałku 16 marca szkoła zamknięta w budynku nie odbywają się żadne zajęcia. Lekcje prowadzone są zdalnie. Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja 2020. Proszę o śledzenie strony MEN oraz pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.
Dyrektor: Dorota Koziorowska

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją:
Rekrutacja do klas I