28 maja 2019 sp11

Nasi uczniowie ponownie z sukcesem podczas finału wojewódzkiego!

Po raz trzeci, w tym roku szkolnym, reprezentacja naszej szkoły brała udział w finale wojewódzkim. Tym razem były to biegi na orientację. Podczas zawodów odbywających się w Mikołowie nasza drużyna w składzie: Kacper Dworak, Kamil Popczyk, Bartosz Pustuł i Wiktor Urbańczyk wywalczyła 3 miejsce!!! Warto nadmienić, iż Kacper uzyskał najlepszy czas zawodów.

Drużyna dziewcząt (Angelika Seweryn, Ewa Socha, Amelia Zabój i Katarzyna Paliga) również uplasowała się bardzo wysoko zajmując 5 miejsce.

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY!!! Jesteśmy z Was dumni.

W związku z trwającymi upałami oraz zgodnie z wytycznymi Prezydenta Miasta Zawiercie od 11.06.2019 r. do odwołania zajęcia lekcyjne trwające 45 min. zostają skrócone do 30 min. Przerwy śródlekcyjne pozostają bez zmian. Lekcje odbywać się będą wg planu.

Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe termin "Pikniku Rodzinnego" uległ zmianie. Serdecznie zapraszamy dn. 18.06.2019 r. o godz. 16.30.

Zakończenie roku szkolnego 19.06.2019 r.
Jeśli pogoda będzie sprzyjać zakończenie odbędzie się na placu szkolnym
o godzinie 10.00 (dla wszystkich uczniów).
W przypadku deszczowej pogody zakończenie odbędzie się w szkole:
-godz 10.00 klasy I-III
-godz 10.30 klasy IV-VIII