31 stycznia 2016 admin

Mistrz rzutów do kosza

Zainteresowanie konkursem „Mistrz rzutów do kosza” zaskoczyło wszystkich – nawet panią od wychowania fizycznego…. Super!
Od wtorku (26.01.) do piątku (29.01.2016r.),na wyznaczonych przerwach, dzieciaki tłumnie zjawiały się na sali gimnastycznej, by sprawdzić swoją celność. Bardzo cieszyło zaangażowanie najmłodszych (z klas II i III). I to oni uzyskali największą liczbę celnych rzutów.
W kategorii klas młodszych mistrzem został Kacper Dworak, a w kategorii klas starszych Radosław Pułtorak i Kacper Urbańczyk.
GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM oraz MARYSI PALIDZE za pomoc w przeprowadzeniu konkursu!