11 marca 2019 anulkaolszew

Mistrz ortografii!

Uczniowie klasy IV po raz drugi podjęli wyzwanie i będą walczyć …  tym razem o tytuł „MISTRZA ORTOGRAFII”.

Od 11 do 15 marca 2019r. uczniowie klasy IV wezmą udział w projekcie edukacyjnym „Mistrz ortografii”.  Składać się on będzie z 4 rund, które rozgrywane będą na początku każdej lekcji języka polskiego. I runda dotyczyć będzie ortogramów z u/ó, II – ż/rz, III – h/ch, a IV pisowni „nie” z różnymi częściami mowy. Oczywiście, aby nie było za prosto to każda runda będzie ograniczona czasem – magiczne 5 minut – to tyle czasu będą mieć uczniowie na uzupełnienie luk. We wtorek 19 marca 2019r. dowiemy się kto otrzyma tytuł MISTRZA. Mocno trzymamy kciuki za naszych uczniów i życzymy powodzenia!

Jolanta Krupczak
Aleksandra Świtała