1 listopada 2019 anulkaolszew

„Mistrz dobrych manier”

W dniu 29 braliśmy udział w szkolnym konkursie „Mistrz dobrych manier” . Uczniowie klas 1-3 odpowiadali na pytania dotyczące dobrego zachowania, wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i pamiątkowe dyplomy. Organizatorki pani Ola Świtała i Ania Figiel są dumne, że nasi uczniowie mają wielką wiedzę na temat savoir vivre nie tylko w teorii ale również w praktyce. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę. 🙂

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Dzień 30.04.2020 jest dniem wolnym do zajęć dydaktycznych/zdalnego nauczania.
Egzaminy ósmoklasisty 16, 17, 18 czerwca
Szanowni rodzice i uczniowie od poniedziałku 16 marca szkoła zamknięta w budynku nie odbywają się żadne zajęcia. Lekcje prowadzone są zdalnie. Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja 2020. Proszę o śledzenie strony MEN oraz pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.
Dyrektor: Dorota Koziorowska

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją:
Rekrutacja do klas I

Przejdź do paska narzędzi