6 grudnia 2017 anulkaolszew

Mikołaj w przedszkolu!

6 grudnia przedszkolaków oraz zerówkę odwiedził długo wyczekiwany gość – Św. Mikołaj. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając piosenkę na jego cześć. Święty Mikołaj obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami. Przedszkolaki w ramach podziękowania również przekazały Mikołajowi upominek stworzony przez całą grupę.

Mikołaj

W związku z trwającymi upałami oraz zgodnie z wytycznymi Prezydenta Miasta Zawiercie od 11.06.2019 r. do odwołania zajęcia lekcyjne trwające 45 min. zostają skrócone do 30 min. Przerwy śródlekcyjne pozostają bez zmian. Lekcje odbywać się będą wg planu.

Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe termin "Pikniku Rodzinnego" uległ zmianie. Serdecznie zapraszamy dn. 18.06.2019 r. o godz. 16.30.

Zakończenie roku szkolnego 19.06.2019 r.
Jeśli pogoda będzie sprzyjać zakończenie odbędzie się na placu szkolnym
o godzinie 10.00 (dla wszystkich uczniów).
W przypadku deszczowej pogody zakończenie odbędzie się w szkole:
-godz 10.00 klasy I-III
-godz 10.30 klasy IV-VIII