30 listopada 2016 sp11

Międzyszkolny Turniej Badmintona o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercie

Już po raz szósty, dnia 29.11.2016r. Szkoły Podstawowe nr 5 i 11 były organizatorami Międzyszkolnego Turnieju Badmintona o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercie. W rozgrywkach wzięło udział 49 uczniów ze szkół podstawowych powiatu zawierciańskiego. Wyczerpującym zmaganiom towarzyszyła sportowa atmosfera w duchu fair play. Uroczystej dekoracji zwycięzców dokonał zastępca Prezydenta Pan Łukasz Konarski.

Wielkim sukcesem zakończył się występ naszej reprezentacji w składzie: Konrad Nawrotek II miejsce, Wiktor Czerwiński IV miejsce, Igor Musialski, Kacper Urbańczyk oraz Julia Witczyk i Nicola Drobniak.

 

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe :