16 maja 2016 admin

Książki naszych marzeń

Dn. 16.05.2016r. w galerii ZAWartE w MOK odbyła się wystawa prac nagrodzonych konkursie „Książki naszych marzeń- obraz i słowo”. Celem tego konkursu było promowanie czytelnictwa wśród dzieci, budzenie wrażliwości twórczej w dziedzinie plastyki oraz poszukiwanie sposobów obrazowania świata przedstawionego w książkach.
Uczestnikami tego konkursu byli uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych z całego naszego miasta.Z naszej szkoły zaprezentowanych było 12 prac.
Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: okładka książki i ilustracja wewnątrzksiążkowa. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z naszej szkoły: Igor Musialski z kl. V zajmując I miejsce w kategorii okładka książki oraz uczeń kl. VI Adam Kucharek (wyróżnienie).

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe :