14 lutego 2018 anulkaolszew

KONKURS MIĘDZY-PRZEDSZKOLNY!

KONKURS MIĘDZY-PRZEDSZKOLNY
Regulamin konkursu plastycznego „Wiosna wokół mojego przedszkola”.

Przepisy ogólne :

1. Konkurs plastyczny pt ,,Wiosna wokół mojego przedszkola’’.
Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 11 z oddziałami przedszkolnymi ul. Zarzecze 2  42-400 Zawiercie.
2. Konkurs realizowany jest w terminie 19.02.2018 r do 16.03.2018 r. Konkurs przewiduje za zajęcie 1, 2 , 3 miejsca upominki  dla wszystkich uczestników konkursu. Dyplomy i podziękowania zostaną przesłane dla nauczycieli drogą mailową. Po rozstrzygnięciu konkursu wyniki zostaną ogłoszone na stronie szkoły.
3. Głównym celem konkursu ,,Wiosna wokół mojego przedszkola’’ jest rozbudzanie zainteresowania dzieci w wieku przedszkolnym otaczającym dzieci środowiskiem oraz zmianami jakie w nim zachodzą.
Cele szczegółowe :
– zwrócenie uwagi na zmiany jakie zachodzą w przyrodzie,
– rozbudzanie wyobraźni oraz rozwijanie wyobraźni twórczej dzieci w wieku przedszkolnym,
– uwrażliwienie dzieci na środowisko w którym przebywają oraz na to że należy o nie dbać,
– rozwijanie aktywności twórczej uczestników biorących udział w konkursie
4. Każda praca powinna zawierać dane uczestnika w tym wiek, adres przedszkola, imię i
nazwisko nauczyciela pod którego kierunkiem praca powstała, mail na który zostanie wysłany
dyplom.
5. Technika dowolna, format pracy A4.