16 marca 2018 anulkaolszew

Konkurs matematyczny kangur.

KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR 2018”

W czwartek 15 marca odbyła się w Naszej Szkole kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Kangur.”
Z naszej szkoły wzięło udział 26 uczniów z klas 4-7.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała pani Dominika Zjawiona.

Zadania jak przystało na konkurs tak wysokiej rangi nie należały do najłatwiejszych. Nasi uczniowie byli jednak zadowoleni ze swoich prac oraz z upominków (zabawki logiczne z drutu), które otrzymali po napisaniu konkursu.

Uczeń klasy 7 Kaper U. otrzymała wyróżnienie  zajmując 5 miejsce w powiecie. Gratulujemy!!!

A oto nasi uśmiechnięci uczniowie po skończonym konkursie.