22 kwietnia 2018 anulkaolszew

Konkurs „Mam talent od Jezusa”

W kolejnej edycji Konkursu Mam Talent od Jezusa, która odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu w dn. 21.04.2018r. uczestniczyli uczniowie Naszej Szkoły. Zaprezentowane zostały następujące utwory:

„Zapamiętaj”, to tytuł piosenki, który wykonały  w duecie uczennice: Julia M. z kl. VI i Milena W. z kl. V

„Sofia” to taniec, który zatańczyły cheerleaderki w składzie: Nicola D. z kl. VII, Natalia A. z kl. VII, Weronika L. z kl. VI, Klaudia K. z kl. VI, Ewa S. z kl. V oraz Zofia K. z kl. IV. Zespół ten zakwalifikował się do finału, którym był występ na Dniach Zawiercia.

Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie na nasze SZKOLNE JASEŁKA! Dziękujemy, że jesteście z nami.

Gratulujemy uczniom wspaniałego występu! Jesteśmy z Was dumni!