22 kwietnia 2018 anulkaolszew

Konkurs „Mam talent od Jezusa”

W kolejnej edycji Konkursu Mam Talent od Jezusa, która odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu w dn. 21.04.2018r. uczestniczyli uczniowie Naszej Szkoły. Zaprezentowane zostały następujące utwory:

„Zapamiętaj”, to tytuł piosenki, który wykonały  w duecie uczennice: Julia M. z kl. VI i Milena W. z kl. V

„Sofia” to taniec, który zatańczyły cheerleaderki w składzie: Nicola D. z kl. VII, Natalia A. z kl. VII, Weronika L. z kl. VI, Klaudia K. z kl. VI, Ewa S. z kl. V oraz Zofia K. z kl. IV. Zespół ten zakwalifikował się do finału, którym był występ na Dniach Zawiercia.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

"Dobry Start", to program jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny.

Rodziny otrzymają 300 zł na każde dziecko. Świadczenie - bez względu na dochód.
Więcej informacji znajdziesz na: mpips.gov.pl

Wniosek możesz złożyć w MOPS lub elektronicznie na STRONIE
(Wybierz: Profil zaufania on-line, zaloguj się do swojego banku i złóż wniosek znajdź zakładkę "dobry start 300")