28 maja 2019 sp11

Kolejny sukces naszych sportowców!

W piątek 24.05.2019r. nasi badmintoniści uczestniczyli w ostatnim spotkaniu VI edycji Jurajskiej Ligi Badmintona, organizowanej przez Szkołę Podstawową w Pilicy.

Jak zawsze zawodnicy mogą być dumni ze swoich osiągnięć – dotyczy to również poziomu gry i zaangażowania.

W klasyfikacji ogólnej Ewa Socha zajęła 1 miejsce, Wiktor Czerwiński 3, Kacper Dworak 4. Pozostałym zawodnikom: Amelii Zabój, Kamilowi Popczykowi, Igorowi Musialskiemu i Kacprowi Urbańczykowi udało się zająć również wysokie pozycje. Zespołowo nasza drużyna zajęła 3 miejsce.

BRAWO WY!!!

Dzień 30.04.2020 jest dniem wolnym do zajęć dydaktycznych/zdalnego nauczania.
Egzaminy ósmoklasisty 16, 17, 18 czerwca
Szanowni rodzice i uczniowie od poniedziałku 16 marca szkoła zamknięta w budynku nie odbywają się żadne zajęcia. Lekcje prowadzone są zdalnie. Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja 2020. Proszę o śledzenie strony MEN oraz pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.
Dyrektor: Dorota Koziorowska

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją:
Rekrutacja do klas I