22 czerwca 2020 anulkaolszew

Informacje dotyczące zakończenia roku szkolnego.

Drodzy Uczniowie

W związku z zaistniałą sytuacją, szkoła nie planuje uroczystego zakończenia roku szkolnego. Odbiór świadectw w dniu 26.06.2020 r. będzie odbywał się wg załączonego harmonogramu.
Bardzo prosimy o przestrzeganie obowiązującej w szkole procedury bezpieczeństwa COVID19.
W przypadku gdyby odbiór w ustalonym terminie był niemożliwy, świadectwa będzie można odebrać w sekretariacie szkoły w dniach 29.06- 03.07. 2020 r. w godzinach 07.00- 15.00 lub w innym terminie, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
Nagrody, dyplomy uzyskane przez uczniów za udział w konkursach, zawodach zostaną wręczone podczas uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Z poważaniem Dorota Koziorowska

Harmonogram wręczania świadectw.