29 września 2016 sp11

Europejski Dzień Języków

Każdego roku, 26 września, w 47 europejskich krajach zrzeszonych w Radzie Europy świętuje się językową różnorodność. Europejski Dzień Języków ma na celu uświadomienie Europejczykom istnienie różnych języków na świecie oraz popularyzację nauki języków obcych. Nasza szkoła obchodziła ten dzień bardzo uroczyście. W tym dniu dzieci  ubierały się w kolorach flag różnych krajów na świecie, malowały twarze oraz uczyły się podstawowych słów w różnych językach. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie uczestniczyli w obchodach tego święta. Wszyscy stwierdzili, że obchody takiego święta to doskonały sposób na naukę języków poprzez zabawę.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe :