29 września 2016 sp11

Europejski Dzień Języków

Każdego roku, 26 września, w 47 europejskich krajach zrzeszonych w Radzie Europy świętuje się językową różnorodność. Europejski Dzień Języków ma na celu uświadomienie Europejczykom istnienie różnych języków na świecie oraz popularyzację nauki języków obcych. Nasza szkoła obchodziła ten dzień bardzo uroczyście. W tym dniu dzieci  ubierały się w kolorach flag różnych krajów na świecie, malowały twarze oraz uczyły się podstawowych słów w różnych językach. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie uczestniczyli w obchodach tego święta. Wszyscy stwierdzili, że obchody takiego święta to doskonały sposób na naukę języków poprzez zabawę.

 

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

"Dobry Start", to program jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny.

Rodziny otrzymają 300 zł na każde dziecko. Świadczenie - bez względu na dochód.
Więcej informacji znajdziesz na: mpips.gov.pl

Wniosek możesz złożyć w MOPS lub elektronicznie na STRONIE
(Wybierz: Profil zaufania on-line, zaloguj się do swojego banku i złóż wniosek znajdź zakładkę "dobry start 300")