22 kwietnia 2018 anulkaolszew

Dzień ZIEMI obchodzimy 22 kwietnia!

Z okazji Dnia Ziemi, który przypada 22 kwietnia, uczniowie Naszej Szkoły wykonali plakaty i makiety pod hasłem „Ziemia bez plastikowych odpadów”.

Najładniejsze prace zostały zawieszone na gazetce, a uczniowie nagrodzeni ocenami. Dodatkowo w ramach obchodów Dnia Ziemi rozpoczęliśmy wiosenne prace w ogródku szkolnym.
Uczniowie klas starszych (IV-V) z pomocą nauczycieli (E. Formowicz i M. Gały) oraz naszej pani Irenki przekopali ziemię do siewu warzyw i ziół.

Uczniowie klas młodszych jako pierwsi posiali swoje nasiona.

Będziemy systematycznie siać pozostałe nasiona, tak aby nasz ogródek pięknie zakwitł. Uczniowie zobowiązali się do pielęgnacji naszego szkolnego ogródka.