22 kwietnia 2018 anulkaolszew

Dzień ZIEMI obchodzimy 22 kwietnia!

Z okazji Dnia Ziemi, który przypada 22 kwietnia, uczniowie Naszej Szkoły wykonali plakaty i makiety pod hasłem „Ziemia bez plastikowych odpadów”.

Najładniejsze prace zostały zawieszone na gazetce, a uczniowie nagrodzeni ocenami. Dodatkowo w ramach obchodów Dnia Ziemi rozpoczęliśmy wiosenne prace w ogródku szkolnym.
Uczniowie klas starszych (IV-V) z pomocą nauczycieli (E. Formowicz i M. Gały) oraz naszej pani Irenki przekopali ziemię do siewu warzyw i ziół.

Uczniowie klas młodszych jako pierwsi posiali swoje nasiona.

Będziemy systematycznie siać pozostałe nasiona, tak aby nasz ogródek pięknie zakwitł. Uczniowie zobowiązali się do pielęgnacji naszego szkolnego ogródka.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe :

Twój głos jest dla nas ważny!

Nasza Szkoła bierze udział w dwóch konkursach "Podwórko Talentów Nivea" oraz "Dobrze jemy ze szkołą na widelcu".

Walczymy m.in. o plac zabaw oraz o inne cenne nagrody.
Głosuj codziennie!

Głosuję na: "Podwórko Nivea"
Głosuję na: "Dobrze jemy ze szkołą na widelcu"

Możesz pobrać aplikację PODWÓRKO NIVEA na telefon i głosować codziennie!