22 kwietnia 2018 anulkaolszew

Dzień ZIEMI obchodzimy 22 kwietnia!

Z okazji Dnia Ziemi, który przypada 22 kwietnia, uczniowie Naszej Szkoły wykonali plakaty i makiety pod hasłem „Ziemia bez plastikowych odpadów”.

Najładniejsze prace zostały zawieszone na gazetce, a uczniowie nagrodzeni ocenami. Dodatkowo w ramach obchodów Dnia Ziemi rozpoczęliśmy wiosenne prace w ogródku szkolnym.
Uczniowie klas starszych (IV-V) z pomocą nauczycieli (E. Formowicz i M. Gały) oraz naszej pani Irenki przekopali ziemię do siewu warzyw i ziół.

Uczniowie klas młodszych jako pierwsi posiali swoje nasiona.

Będziemy systematycznie siać pozostałe nasiona, tak aby nasz ogródek pięknie zakwitł. Uczniowie zobowiązali się do pielęgnacji naszego szkolnego ogródka.

Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie na nasze SZKOLNE JASEŁKA! Dziękujemy, że jesteście z nami.

Gratulujemy uczniom wspaniałego występu! Jesteśmy z Was dumni!