17 października 2016 sp11

Dzień Edukacji Narodowej

“Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku – jest wykształcenie” – Arystoteles

 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej młodzież pod opieką Pani Dyrektor- Doroty Koziorowskiej, Pani Katarzyny Miszczyk, Pani Marty Pardyli- Wójcik oraz Pani Edyty Borówki  zorganizowała „Jesienne spotkanie z poezją”. Uczniowie w jesiennej aranżacji czytali  wiersze m.in. Leopolda Staffa,  Barbary Anny Lesz, Edwarda Stachury, przeplatane wystąpieniami  szkolnego chóru przygotowanego przez Pana Wiesława Forysia. Nie mogliśmy również zapomnieć o byłych pracownikach naszej szkoły, którzy na specjalne zaproszenie przybyli w tym szczególnym dniu do nas.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

"Dobry Start", to program jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny.

Rodziny otrzymają 300 zł na każde dziecko. Świadczenie - bez względu na dochód.
Więcej informacji znajdziesz na: mpips.gov.pl

Wniosek możesz złożyć w MOPS lub elektronicznie na STRONIE
(Wybierz: Profil zaufania on-line, zaloguj się do swojego banku i złóż wniosek znajdź zakładkę "dobry start 300")