26 lutego 2018 anulkaolszew

Dzień Dinozaura

26 lutego w grupie 3,4 latków obchodzony był Dzień Dinozaura. Dzieci przyniosły różne przedmioty związane z tematem: pluszaki, figurki, książeczki. Przedszkolaki obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą wybranych dinozaurów. W skupieniu i z dużym zainteresowaniem słuchały o tym jak wyglądały, kiedy żyły i dlaczego dinozaury wyginęły. Uwieńczeniem całego dnia było przeprowadzenie eksperymentu „Wybuchający wulkan”. Dla wszystkich dzieci przygotowane były pamiątkowe medale.