22 stycznia 2018 anulkaolszew

Dzień Bezpiecznego Internetu.

Dnia 22 stycznia Nasza Szkoła obchodziła Dzień Bezpiecznego Internetu. Tego dnia WSZYSCY UCZNIOWIE otrzymali kotylion promujący ten dzień oraz przypomniane im zostały zasady bezpiecznego korzystania z internetu. Uczniowie obejrzeli filmik przygotowany przez nauczyciela informatyki. Tegoroczne hasło przewodnie brzmi: „DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU TWORZYMY KULTURĘ SZACUNKU W SIECI”. Szacunek to istotna wartość, bez której nie zbudujemy, kultury, zaufania, zrozumienia i tolerancji. W internecie szacunek jest bardzo ważny podobnie jak w życiu. W internecie nie jesteśmy anonimowi, WARTO O TYM PAMIĘTAĆ!

Na zakończenie w tym dniu obejrzeli jedną z poniższych bajek. Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi bajeczkami. Bajeczki w ciekawy sposób zwracają uwagę na ważne aspekty bezpieczeństwa w sieci.

 

 

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe Piknik Rodzinny odbędzie się 18.06.2019 r. godz. 16.30 <\br><\br>Serdecznie zapraszamy.<\br>

Przejdź do paska narzędzi