22 stycznia 2018 anulkaolszew

Dzień Bezpiecznego Internetu!

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r.

Tegorocznie DBI świetujemy 6 lutego. Nasza Szkoła świętowała ten dzień 22 stycznia. Hasło przewodnie tego dnia brzmiało : „TWORZYMY KULTURĘ SZACUNKU W SIECI”

Szacunek to istotna wartość, bez której nie zbudujemy kultury, zrozumienia, zaufania i tolerancji.

Tego dnia uczniowie przypominali sobie jak bezpiecznie korzystać z internetu. Nauczyciele przygotowali dla uczniów filmik edukacyjny kończący się bajką z morałem….

Jeśli chcecie zobaczyć…..zapraszam…..