7 lutego 2019 anulkaolszew

Dzień Bezpiecznego Internetu 2019!

„Działajmy razem” tak brzmi hasło przewodnie tegorocznego dnia DBI. Nasi uczniowie działali wspólnie odczytując kody QR, pod którymi kryły się złote zasady dotyczące bezpieczeństwa w internecie. Każdy kod krył w sobie literkę, która ułożona w odpowiedniej kolejności tworzyła hasło… za które można było zdobyć nagrodę. Tego dnia uczniowie mogli również rozwiązać quiz online dotyczący BDI i zasad bezpiecznego korzystania z internetu. Za najlepiej rozwiązany quiz można było zdobyć nagrodę! Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Informyjemy, że strajk trwa nadal. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, informacje pojawią się na stronie internetowej i fanpage'u. Opiekę nad dziećmi sprawuje jedynie dyrektor szkoły.
Informacje dla rodziców..