4 października 2019 anulkaolszew

Czytamy z klasą lekturki spod chmurki…

W dobie dzisiejszych czasów, gdzie prym wiodą gry komputery i smartfony, bardzo ciężko jest zachęcić dzieci do czytania książek, a tym bardziej lektur.
Aby zminimalizować problem i zainspirować dzieci do czytania, od października 2019 r. klasa III rozpoczęła udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” upowszechniającym czytelnictwo wśród uczniów klas I-III, którego założeniem jest zachęcenie dzieci do czytania książek poprzez aktywną działalność edukacyjną.
Uczniowie wykonali ze swoich skarpet ‚Czytusie’, które będą im towarzyszyć podczas realizacji projektu. Dziś po raz pierwszy wysłuchali fragmentu wybranej lektury: „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”. Przed nimi ciekawe zadania do wykonania. Trzymamy kciuki za trzecioklasistow, a efekty wspólnego czytania będziemy relacjonować.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Przejdź do paska narzędzi