Nasze szkolne AKTUALNOŚCI

Dzień uśmiechu

Dzisiaj w przedszkolu odbył się: ,, Dzień uśmiechu”. Dzieci miały nalepione naklejki z uśmiechniętą buźką a na buziach uśmiechy. Dzieci bawiły się wesoło w.. koło graniaste, balonika i wiele innych zabaw.

Przedszkolaczki robią sałatkę

Gramy w speed-ball

Dnia 3.10.2017 r. uczniowie naszej szkoły mieli możliwość poznania bardzo ciekawej gry jaką jest speed-ball. Nie było łatwo ale zabawa była wyśmienita.

„ALUNASTKI  Z    11”

Alunastki to nazwa zespołu dziewczyn reprezentujących Szkołę Podstawową nr 11 w Zawierciu. Grupa cheerleaders  istnieje od marca 2017 roku i aktywnie uczestniczy w wydarzeniach szkoły. Głównym zadaniem drużyny jest występ taneczny podczas meczów zawierciańskiego zespołu siatkarzy Aluron Warta Virtu Zawiercie. 01.10.2017 roku nastąpiła inauguracja Plusligii
i jednocześnie premierowy udział Alunastek, które wystąpiły
w strojach uszytych przez Zakład Poprawczy w Zawierciu.

Cheerleaders wykonały układy taneczne pomiędzy kolejnymi setami, dopingując tym samym zawodników do zaciętej walki
z Mistrzami Polski. Zarówno mecz,  jak i występ Alunastek należy zaliczyć do udanego startu w sezonie.

Dzień prażonek

W dniu 29.09.2017 na szkolnym placu odbyło się pieczenie ziemniaczków.

Prażonki były wyśmienite!

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniałą zabawę.

A działo się w tym dniu dużo….

Zdjęcia pozwolą przypomnieć te chwile.

Dzień głośnego czytania

Dzisiaj w przedszkolu obchodziliśmy dzień głośnego czytania. Dzieci uwielbiają gdy dorośli im czytają w związku z tym dniem dzieci same wybrały sobie bajkę do przeczytania.dzień głośnego czytania

dzien_czytania02

Dzień jabłka

Dziś w naszej szkole odbył się dzień jabłka.

Spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem

W dniu 26 września w SP nr 5 odbyło się spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem, autorem książki „Cukierku, Ty Łobuzie!” W tym spotkaniu brali udział nasi uczniowie klas 1-3. Po interesującym spotkaniu autor podpisał książki. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni i na pewno przeczytamy zakupione książeczki.

ODWIEDZIŁ NAS MISTRZ ŚWIATA I EUROPY WE FREESTYLE FOOTBALL

22 września Naszą Szkołę odwiedził Paweł Skóra (Mistrz Świata, Europy oraz  Polski we Freestyle football) Podczas swojego 45 minutowego pokazu  przedstawił nam swój program autorski pt „Obudź w sobie pasję”  Opowiedział o swoim hobby jakim jest Freestyle football. Wszystkie dzieci z zaciekawieniem słuchały naszego mistrza a największe wrażenie zrobił na nich pokaz Pawła oraz warsztaty z udziałem samych dzieci. Nasza Pani Dyrektor również wzięła udział w warsztatach, co można zobaczyć na naszych zdjęciach. Na koniec pamiątkowe zdjęcie oraz rozdawanie autografów w najmniej oczekiwanych miejscach o czym również przekonacie się oglądając zdjęcia .

Dziękujemy za cenne lekcje i może któryś z naszych uczniów obudzi w sobie pasję !!!

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe :