Nasze szkolne AKTUALNOŚCI

„100 rocznica Odzyskania Niepodległości”

Dziewiątego listopada w Naszej Szkole obchodziliśmy 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Każdy uczeń oraz pracownik szkoły dumnie na piersi nosił kotylion w barwach polskiej flagi. Uroczysta akademia rozpoczęła się hymnem, który odśpiewali wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły o godz. 11.11. Uczniowie klasy VII recytowali polskie wiersze patriotyczne oraz śpiewali „Myślimy dzisiaj o Polsce”. W tym dniu samorząd uczniowski wspólnie z Panią dyrektor posadzili dąb na naszym placu szkolnym.
Dbajmy o nasze drzewko!

Sukces naszych zawodniczek w badnintonie!

Kolejny sukces naszych zawodniczek!
Dn. 7.11.2018r. Ewa Socha i Milena Wnuk wygrały etap rejonowy w badmintona. Przed dziewczętami kolejny etap – wojewódzki. Gratulujemy i dalej trzymamy kciuki!

Wojewodzki konkurs przedmiototowy z matemaki i j. polskiego

Dnia 5 i 6 listopada uczniowie klas VII i VIII brali udział w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki i Języka polskiego. Zadania jak co roku wymagały sporej wiedzy i umiejętności. Cieszymy się, że  nasi uczniowie chętnie poszerzają  swoją wiedzę.

Bajkowe postacie!

Schroniska w naszym mieście!

W dniu 27.10.2018 r. dzieci wraz z rodzicami miały możliwość odwiedzenia Schroniska w naszym mieście. Przedszkolaki z grupy „BIEDRONKI” zobaczyły, jak wygląda schronisko, obejrzały przebywające w nim psy i koty. Pracownik schroniska oprowadził nas po terenie obiektu. Dzieciaki miały też możliwość wyjścia z psem na spacer.

Dzień w piżamce!

Dnia 27 października uczniowie Naszej Szkoły prezentowali swoje śliczne piżamki.

Badminton – 1 miejsce!

Badminton – 1 miejsce w powiecie!
Po dwóch dniach zmagań możemy pochwalić się sukcesami naszych uczniów. Dziewczęta (rocznik 2006 i młodsi), po zaciętym pojedynku, zajęły 1 miejsce w powiecie, chłopcy 5 miejsce, natomiast chłopcy (rocznik 2004 i młodsi) 4 miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Lekcja z psem terapeutą!

Sałatka owocowa

Dziś robimy sałatkę owocową.

Eksperymenty w grupie Biedronek!

Serdecznie zapraszamy na wywiadówkę 15.11.2018 r.
Klasy I-III godz 16.30

Konsultacje dla rodziców klas IV-VIII od godz. 17.00 do 18.00