Nasze szkolne AKTUALNOŚCI

Informacje dotyczące zakończenia roku szkolnego.

Drodzy Uczniowie

W związku z zaistniałą sytuacją, szkoła nie planuje uroczystego zakończenia roku szkolnego. Odbiór świadectw w dniu 26.06.2020 r. będzie odbywał się wg załączonego harmonogramu.
Bardzo prosimy o przestrzeganie obowiązującej w szkole procedury bezpieczeństwa COVID19.
W przypadku gdyby odbiór w ustalonym terminie był niemożliwy, świadectwa będzie można odebrać w sekretariacie szkoły w dniach 29.06- 03.07. 2020 r. w godzinach 07.00- 15.00 lub w innym terminie, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
Nagrody, dyplomy uzyskane przez uczniów za udział w konkursach, zawodach zostaną wręczone podczas uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Z poważaniem Dorota Koziorowska

Harmonogram wręczania świadectw.

Materiały dydaktyczne!

Uczniowie! Planujcie mądrze swój wolny czas, odpoczywajcie, rozmawiajcie z bliskimi oraz efektywnie uczcie się wykorzystując do tego swoje smart-fony, tablety, laptopy. Poniższe strony internetowe pozwolą wam zarówno na utrwalenie wiedzy jak i jej pogłębienie. Zapraszamy na zdalne lekcje wszystkich uczniów naszej szkoły. Wybierz klasę do której chodzisz, następnie przedmiot. Ucz się zdalnie! Zaglądaj tutaj codziennie oraz do LIBRUSA!

Materiały przygotowane do nauki dla uczniów poszczególnych klas:

kl 1
Edukacja polonistyczna i matematyczna zał. 1, Religia zał. 1,
J. angielski zad 1,

kl 2
Edukacja polonistyczna i matematyczna zał. 1, Religia zał. 1, Informatyka zał. 1, zał. 2,
J. angielski zad. 1,

kl 3
Edukacja polonistyczna i matematyczna zad. 1, zad. 2, zad. 3, zad. 4
Religia zał. 1, J.angielski zad. 1,

kl 4
J. polski zał. 1, Matematyka zał. 1, Informatyka zał. 1, zał. 2,
J. angielski zał. 1, Religia zał. 1, Technika zał. 1

kl 5
Matematyka zał. 1, J. polski zał. 1, Informatyka zał.1,  zał. 2,
J. angielski zał. 1, w-f, Religia zał. 1, Biologia i Geografia zał. 1, Technika zał. 1,zał. 2, zał. 3, zał. 4,

kl 6
Biologia i Geografia zał. 1, Historia zał. 1, J. polski zał. 1, Matematyka zał. 1, J. angielski zał. 1, Plastyka zał. 1,
Religia zał. 1, Informatyka zał. 1, zał. 2, Technika zał. 1,

kl 7
J. polski zał. 1, Matematyka zał. 1, zał. 2,
Informatyka zał. 1, zał. 2, J. angielski zał. 1,

kl 8
Matematyka zał. 1, zał. 2, zał. 3, Biologia i Geografia zał. 1, Informatyka zał. 1, zał 2, J. niemiecki zał. 1, Religia zał. 1, J. angielski zał. 1,

Zdalne lekcje dla wszystkich klas na men.gov.pl.

Pasmo edukacyjne w TVP ABC.

Zestawy zadań powtórkowych dla ośmioklasistów.

Nauka dla najmłodszych.

Co można robić z dzieckiem w domu.

Matematyka.

Lektury.

Niemiecki.

Nowe terminy egzaminów ósmoklasistów

Egzamin ósmoklasisty zaplanowano na 16,17,18 czerwca 2020 r. Termin dodatkowy odbędzie się od 7, 8, 9 lipca 2020 r. Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca. Szkoły otrzymają również wtedy zaświadczenia, które będą mogły przekazać uczniom.

Harmonogram egzaminów

Zdalne spotkanie z autorką książek Panią Katarzyną Ryrych

Witajcie w magicznym świecie książki:)

Spotkanie z autorką książek dla dzieci i młodzieży- Panią Katarzyną Ryrych odbyło się 23 kwietnia w księgarni edukacyjnej w Zawierciu. Chętni  uczniowie i nauczyciele z naszego miasta  spotkali się on line z krakowską pisarką-anglistką  i malarką w jednej osobie. Dzięki temu mogliśmy poznać fascynacje twórcze i pomysły artystki. Uczniowie naszej szkoły chętnie zadawali pytania dotyczące inspiracji, weny do tworzenia kolejnych książek. Zachęcani byli również do podążania na swoimi pasjami, zainteresowaniami literackimi.   Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział zarówno w spotkaniu, jak i konkursie:) Myślę, że zostaliśmy pozytywnie naładowani dobrą energią, a z pewnością potwierdzamy, że czytanie książek  nie musi być i nie jest  nudne, co udowodniło dzisiejsze spotkanie młodych pasjonatów lektury:)

Dzień ziemi

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi.
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótką prezentację. W tym roku akcja przebiega pod hasłem „Z energią zmieńmy źródła”.
W tym „wyjątkowym” czasie nie możemy spotkać się osobiście na żadnych akcjach promujących ekologię i wykorzystanie źródeł odnawialnych, dlatego fundacja BOŚ oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej
i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przygotowali dla uczniów warsztaty on-line.
Zapraszamy wszystkich do udziału. www.dzienziemiwmk.pl.

Zapraszamy do zobaczenia prezentacji.

Wyniki konkursu „Ale jajo”

Konkurs ALE JAJO został rozstrzygnięty ?. Wszystkie jaja są rewelacyjne, wybór zwycięzców okazał się sporym wyzwaniem dla komisji…ale udało się. Gratulujemy zwycięzcom ? i wszystkim uczestnikom.