Nasze szkolne AKTUALNOŚCI

Witaj szkoło!

Nowy rok szkolny w Naszej Szkole przywitaliśmy bardzo uroczyście. Pani dyrektor Dorota Koziorowska przywitała gości, uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne przepiękną przemową. Klasy V i VIII przygotowały dla wszystkich piękną akademię.

„Dobry start” – 300 zł na wyprawkę szkolną

Rodziny otrzymają 300 zł na każde dziecko. Świadczenie – bez względu na dochód.

Rodziny otrzymają 300 zł na każde dziecko. Świadczenie – bez względu na dochód.

Więcej informacji znajdziesz na:
mpips.gov.pl

(Wybierz: Profil zaufania on-line, zaloguj się do swojego banku i złóż wniosek znajdź zakładkę „dobry start 300”)

„Dobry Start”

„Dobry Start”, to program jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają 300 zł. świadczenie – bez względu na dochód.

Więcej informacji (proszę skopiować link do przeglądarki): https://www.mpips.gov.pl/DobryStart/

Ścieżka zdrowia.

Czy warto angażować się w projekty obywatelskie?
Oczywiście, że tak! Przekonali się o tym nasi uczniowie, którzy z dumą zaprezentowali swoje „dzieło” – Ścieżkę Zdrowia
w Parku Miejskim im. Adama Mickiewicza w Zawierciu. Uroczyste otwarcie, którego dokonał Prezydent Miasta Zawiercie p. Witold Grim, było ostatnim akcentem w pracy grupy projektowej. Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu wolnego i skorzystania z naszego pomysłu!

Zakończenie roku szkolnego!

Na zakończenie roku szkolnego uczniowie klasy III wspólnie z Panią Izą i Olą oraz przy wsparciu innych uczniów i nauczycieli przygotowali uroczystą akademię. Występy były przepiękne – zatańczyli dla nas dziewczynki i chłopcy. Piosenka na zakończenie była ….uroczysta i wspaniale zaśpiewana.
Naszą szkołę w tym dniu odwiedzili liczni goście m.in. Pan Prezydent Miasta Zawiercie, który wspólnie z dyrekcją oraz wychowawcą gratulował świadectw z wyróżnieniem.

Gratulujemy wszystkim uczniom wspaniałych świadectw i życzymy wielu sukcesów w przyszłym roku i oczywiście bezpiecznych, wesołych i pełnych wrażeń wakacji.
WRACAJCIE WE WRZEŚNIU SZCZĘŚLIWI I WYPOCZĘCI!

Powspominajmy teraz troszeczkę…..

Rajd!

19 czerwca uczniowie Naszej Szkoły uczestniczyli w rajdzie zorganizowanym przez Pana Michała.

Konkurs Ekologiczny

Dnia 12.06.2018r w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Ekologia w oczach dziecka”. Uczniowie Naszej Szkoły i dzieci z oddziału przedszkolnego zajęli zaszczytne miejsca.

MŁODZI W AKCJI w Arkadach Zamku Królewskiego w Warszawie

Dużym wydarzeniem była Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych zorganizowana przez CEO w Arkadach Zamku Królewskiego w Warszawie. Zespoły z całej Polski opowiadały o swoich działaniach wykonanych w ramach programów obywatelskich. Nasza grupa projektowa (SP 11 i SP5) również miała okazję tam się zaprezentować – było to dla nich duże wyróżnienie. Przypominamy, iż realizując program „Młodzi w Akcji” nasi uczniowie projektowali zagospodarowanie zaniedbanego terenu przy ulicy Paderewskiego (kiedyś było to miejsce tętniące życiem- basen). Efekty swojej pracy prezentowali w MOK Zawiercie.

"Sprzątanie Świata" 21.09.2018 r. w godz. 9.50-11.30

Terminy przyszłych spotkań z rodzicami