Nasze szkolne AKTUALNOŚCI

Czytaj więcej

Zawieszenie dni wolnych 6,7,8 kwietnia!

W związku z zaistniałą sytuacją postanawiam,  iż w dniach 6,7,8 kwietnia 2020 r. rekolekcje/ zajęcia zdalne będą odbywały się zgodnie z planem.
Tym samym zawieszam dni wolne tzw. dni dyrektorskie.


W dniach od 9 do 14 kwietnia w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów. Natomiast przedszkola, jako placówki nieferyjne, do 10 kwietnia br. prowadzą swoją działalność z dziećmi zgodnie z przepisami prawa o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty.

Dyrektor szkoły

Dorota Koziorowska

Materiały dydaktyczne!

Uczniowie! Planujcie mądrze swój wolny czas, odpoczywajcie, rozmawiajcie z bliskimi oraz efektywnie uczcie się wykorzystując do tego swoje smart-fony, tablety, laptopy. Poniższe strony internetowe pozwolą wam zarówno na utrwalenie wiedzy jak i jej pogłębienie. Zapraszamy na zdalne lekcje wszystkich uczniów naszej szkoły. Wybierz klasę do której chodzisz, następnie przedmiot. Ucz się zdalnie! Zaglądaj tutaj codziennie oraz do LIBRUSA!

Materiały przygotowane do nauki dla uczniów poszczególnych klas:

kl 1 
Edukacja polonistyczna i matematyczna zał. 1, Religia zał. 1,
J. angielski zad 1,

kl 2
Edukacja polonistyczna i matematyczna zał. 1, Religia zał. 1, Informatyka zał. 1, zał. 2,
J. angielski zad. 1,

kl 3 
Edukacja polonistyczna i matematyczna zad. 1, zad. 2, zad. 3, zad. 4
Religia zał. 1, J.angielski zad. 1,

kl 4
J. polski zał. 1, Matematyka zał. 1, Informatyka zał. 1, zał. 2,
J. angielski zał. 1, Religia zał. 1, Technika zał. 1

kl 5
Matematyka zał. 1, J. polski zał. 1, Informatyka zał.1,  zał. 2,
J. angielski zał. 1, w-f, Religia zał. 1, Biologia i Geografia zał. 1, Technika zał. 1,zał. 2, zał. 3, zał. 4,

kl 6
Biologia i Geografia zał. 1, Historia zał. 1, J. polski zał. 1, Matematyka zał. 1, J. angielski zał. 1, Plastyka zał. 1,
Religia zał. 1, Informatyka zał. 1, zał. 2, Technika zał. 1,

kl 7
J. polski zał. 1, Matematyka zał. 1, zał. 2,
Informatyka zał. 1, zał. 2, J. angielski zał. 1,

kl 8
Matematyka zał. 1, zał. 2, zał. 3, Biologia i Geografia zał. 1, Informatyka zał. 1, zał 2, J. niemiecki zał. 1, Religia zał. 1, J. angielski zał. 1,

Zdalne lekcje dla wszystkich klas na men.gov.pl.

Pasmo edukacyjne w TVP ABC.

Zestawy zadań powtórkowych dla ośmioklasistów.

Nauka dla najmłodszych.

Co można robić z dzieckiem w domu.

Matematyka.

Lektury.

Niemiecki.

Zawieszenie zajęć!

Szanowni rodzice i uczniowie jutro i pojutrze szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze, natomiast od poniedziałku 16-25 szkoła zostaje
zamknięta i nie będą odbywały się żadne zajęcia.
Proszę o śledzenie strony MEN oraz
pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.


Dyrektor: Dorota Koziorowska

Film o DBI

W piątek 6.03 został rozszczygniety konkurs międzyklasowy. Zadaniem uczniów było nagranie oraz zmontowanie własnego filmu przy pomocy telefonu i komputera. Film, miał mieć formę reportażu, był związany z Dniem Bezpiecznego Internetu i dotyczył oczywiście „Bezpieczeństwa w Internecie”. Uczniowie spisali się wspaniale. I MIEJSCE i voucher na pizze dla całej klasy wygrali uczniowie klasy 8. II MIEJSCE i voucher na „Dzień bez pytania i sprawdzianów” wygrali uczniowie klasy IV. Właścicielami dyplomów gratulacyjnych i miejsc III oraz IV są klasy: V i VII. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kręceniu własnych filmików.

Escape room

Escape Room to także może być gra na podstawie lektury o czym przekonali się dziś uczniowie klasy siódmej, którzy zostali „zamknięci” w Latatni. Ich zadaniem było rozwiązanie kolejnych etapów prowadzących do celu. Zgodnie z zasadami gry wszystkie małe zagadki były ukryte. Dwa zespoły działające w określonym czasie musiały spójnie pracować, by móc wydostać się z „Latarni”. Taka forma nauki przez zabawę podobała się uczniom, którzy z pewnością zapamietają szczegóły noweli Henryka Sienkiewicza. W końcu udało im się wyjść z zamkniętego pokoju.

Karnawał 2020!

Bal karnawałowy w grupie przedszkolnej
,,Marciszki”. Dzieci tańczyły oraz bawiły się razem z zaproszonymi dziećmi z grupy „Żabki”. Na koniec balu odbył się słodki poczęstunek.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Zawieszenie dni wolnych 6,7,8 kwietnia 2020

Szanowni rodzice i uczniowie jutro i pojutrze szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze, natomiast od poniedziałku 16-25 szkoła zostaje zamknięta i nie będą odbywały się żadne zajęcia. Proszę o śledzenie strony MEN oraz pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.
Dyrektor: Dorota Koziorowska

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją:
Rekrutacja do klas I

Przejdź do paska narzędzi