Nasze szkolne AKTUALNOŚCI

Czytaj więcej

Kolejne spotkanie grupy projektowej.


Nasi uczniowie w dalszym ciągu działają. Odbyło się kolejne grupy projektowe – tym razem w Izbie Muzealnej. Efekty pracy już niedługo…

 

 

Mikołaj w przedszkolu!

6 grudnia przedszkolaków odwiedził długo wyczekiwany gość – Św. Mikołaj. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając piosenkę na jego cześć. Święty Mikołaj obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami. Przedszkolaki w ramach podziękowania również przekazały Mikołajowi upominek stworzony przez całą grupę.

Mikołaj

dav

 

 

 

Dziś odwiedził nas Mikołaj

Święty Mikołaj co roku odwiedza dzieci w Naszej szkole. W tym roku Mikołaj wstał bardzo wcześnie, by z każdym uczniem przywitać się osobiście.
Każdy uczeń został miło przywitany i słodkim Mikołajem obdarowany!

Oj czuje, że rymuje…….

Dzieci i młodzież spędziły ten dzień bardzo ciekawie sami zobaczcie…

Uczniowie klasy V w tym dniu nie mogli narzekać na nudę. Oj, działo się – produkcja ciasteczek, zajęcia sportowe, dalej produkcja ciasteczek, strojenie choinki i…konsumpcja „produkcji”.

Uczniowie klasy VI oraz VII miło spędzili czas w Katowicach w kinie…..

 

Pierwszy śnieg!!!

 

Był śnieg – nie ma śniegu!  Wykorzystaliśmy sprzyjające warunki.

 

Ekologia w oczach dziecka

W dniu 24.11.2017 r. uczniowie Naszej Szkoły: Zuzanna Szota z klasy III oraz Maciej Rygalik z klasy II odebrali nagrody w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu za konkurs „Ekologia w oczach dziecka”. Dyplomy dostali również pozostali uczestnicy konkursu. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Dzień misia na świetlicy

Międzyszkolny turniej – klasa III gra w dwa ognie!!!

Za nami kolejne spotkanie uczniów klas III podczas rozgrywek w dwa ognie. Turniej miał formułę zabawy, ale duch rywalizacji był wielki… Organizatorami byli SP 11 i SP 5. Dodatkową atrakcją była nauka belgijki.
Naszą szkołę reprezentowali: Maja Abucka, Maja Musialska, Maja Pustuł, Wiktoria Pietrzak, Maksymilian Drobniak, Glorian Gała, Aleksander Wnuk i Alan Wykurz. Jesteśmy z Was dumni!!!

Obchody 11 listopada

W dniu 11 Listopada uczniowie Naszej Szkoły uczestniczyli w Miejskich uroczystościach związanych z Rocznicą Odzyskania Niepodległości na Cmentarzu Miejskim przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Delegacja uczniów Naszej Szkoły dumnie uczestniczyła w uroczystości godnie reprezentując społeczność uczniowską szkoły, po czym złożyła biało – czerwone kwiaty na  Pomniku Nieznanego Żołnierza.

Odzyskanie Niepodległości przez Polskę

W dniu 10 listopada obchodziliśmy w Naszej Szkole rocznice odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie klasy VII zorganizowali krótkie prelekcje dotyczące Święta 11 Listopada w klasach młodszych. Każdy dostał kotylion, który dumnie nosił na piersi w tym ważnym dla nas dniu.

Śniadanie daje moc.

Śniadanie „DAJE MOC” o tym wiedzą doskonale uczniowie Naszej Szkoły.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe :